Tuesday, 15 July 2014

Potřebná dávka motivace V. s Jaredem Leto

Ahoj všichni :)
Nějak se teď věnuju druhému blogu a na tento mi nezbývá kreativita (ona žádná není, ale na knižním blogu je mi tak nějak jasné, o čem budu psát, tady tápu :)). Dneska jsem chtěla sáhnout po jednoduchém článku - přidat pár motivačních obrázků. Pak ale opravdu přišel alespoň jednoduchý nápad - co do toho takhle zakomponovat člověka, jehož hlas v poslouchám denně (už několik měsíců si jiné písničky nepustím) a který mě stejně tak často inspiruje?

Ano, vážně mluvím o tom zpěvákovi, frontmanovi kapely Thirty Seconds to Mars, herci a umělci v jednom. Jared Leto. Kdo tohle jméno alespoň neslyšel? Nejenže to vše, co jsem výše vypsala, je pravda. Jared je daleko víc ... motivační řečník, i když si to často ani neuvědomuje a za tohle mu nikdo neplatí. On ale přesně ví, co říct... On je takový můj life coach posledních měsíců :) Doufám, že pro vás jím bude alespoň v nadcházejících minutách ...

Nejdřív bych ráda, když si poslechnete jednu z písniček, při které mě mrazí! Jak trefné jsou lyrics pro většinu z nás?! Jen si je přeložte! Bedlivě sledujte videoklip a nejlépe si pusťte taky video The making off..., protože to vám pomůže uvědomit si, že celá písnička se točí kolem jediného člověka. Kolem toho, co je v nás, před kterým se často schováváme a nechceme s ním mít nic společného...
+

Kdo z vás si nenechal ujít pointu? :) Předpokládám, že pochopili všichni ... já už na sebe podobně jako Jared se svým ,,historickým" já řvu v koupelně v zrcadle :)))

A teď se vrhneme na Jaredovy nejznámější citáty, a že jich je ... možná to rozdělím do více článků, jednou za čas... víte jak :)

Začneme Jaredovými citáty :)


Jared je jednoduše stejný snílek jako já, pak je jasný, že se mi líbí skoro všechno, co řekne... tohle jsem vybrala pouze namátkou několik z jeho nejznámějších citátů. Těžko vyberu ten můj nejoblíbenější, ale pokud bych musela, pak ten poslední ... vystihuje všechno!

A ještě pár citací z písniček Thirty Seconds to Mars...
Kdo z vás si tu písničku vážně poslechl? Přiznejte se :))

Na každou situaci v životě najdete u 30STM písničku, některá se i opakuje...

Vážně vás nenalákám na jedinou písničku? :)))

6 comments:

 1. 30STM poslouchám už hodně dlouho :) a z písničky The Kill mi snad pokaždé naběhne husí kůže ;)

  Jinak moc hezky napsané a ty motivační citáty jsou super :))

  ReplyDelete
 2. Jared je skvělý člověk. Ještě k tomu úžasně zpívá, skládá výstižné texty a hraje úžasné role ve filmech. Miluji ho od svých 14 let, je prostě boží. :))

  ReplyDelete
 3. Jared je dobrej, i moc hezky vypadá, ale jejich písničky moc neposlouchám jen občas :) Mám ho radši jako herce no.

  ReplyDelete
 4. Abych byla upřímná, Jared se mi vždycky líbil vzhledově jako chlap, ale nikdy jsem se o jeho tvorbu nijak více nezajímala...což evidentně byla chyba. Už při prvním poslechu té písničky se ve mě něco pohnulo a určitě ho jako osobnost "prozkoumám" víc:) Díky za inspiraci:)

  ReplyDelete
 5. Jared je můj vzor, už asi půl roku :) strašně mě mrzí, že jsem ztrácela čas Biebera. Miluju 30 seconds to mars obzvlášť Jareda. Jejich písničky mi dávají sílu. Ty citáty jsou úžasný. :) děkuju za ně ! :3

  ReplyDelete
 6. Už nějaké ty roky moje nejoblíbenější skupina :)

  ReplyDelete