Sunday, 6 September 2015

Ranní idylka?

Krásné nedělní ráno všem!
Jak trávíte svá rána vy? Spěcháte a nadáváte, nebo naopak na všechno potřebujete čas? Já si většinou dávám na čas. Ať už jdu do školy, nebo mám volno, zachumlám se ještě do deky, kde si vychutnávám snídani a prolézám všechny sociální sítě (bez toho ráno nevyjdu z domu spíš, než bez té snídaně). 

Druhou polovinu prázdnin trávím doma, mimo Prahu a náš studentský byt. Posledních pár dní se navíc učím na zkoušku, která mě čeká ve středu. Měla bych být optimistická a věřit si, ale budu potřebovat nějakou vyšší pomoc, protože pár dní, co to do sebe láduju, zřejmě nestačí. To mi ale nezabrání si rána i nadále neužívat...

Doma jsme před prázdninami předělali celý jeden pokoj. Teď je opravdu krásný, minimalistický, plný starých kousků nábytku. A já se do něj zamilovala. Na učení tam mám klid, takže ráno babičce zabavím její nejteplejší deku z vlny a většinou mě (až na oběd, jídlo si já ujít nenechám :)) nikdo z rodiny celý den nevidí...Takhle vypadá ten můj zašívací koutek posledních dní. Pohodlný gauč, teplá deka, polštářky,... no a to učení.


Před pár dny mne chytla chuť prokrastinovat, a tak jsem místo učení pekla americké cookies. Jsou výborné, a to i když jsem do nich použila o polovinu méně čokolády, než bylo v receptu uvedeno. Zdravé ale pro tentokrát nejsou :) Uvítal by někdo z vás i přes to recept?
Tenhle krásný starý stůl je další kousek, který jsem si zamilovala. A co teprve ta autíčka...:)


Každá ranní idylka ale jednou končí a já se musím vrhnout do učení. Nevím, jestli je Love what you do výstižné v tuhle chvíli, určitě jsem si ale zamilovala alespoň svůj koutek. Když už se musím učit, ať je to alespoň v příjemném prostředí, na pohodlném gauči, pod hebkou dekou a s dobrotami po ruce :)


V tom mi dává za pravdu i Macek :) Včera se se mnou takhle učil celé odpoledne! 


Teď už se ale opravdu musím pustit do učení! Držte mi palce, ať mi to leze do hlavy a ve středu vím alespoň něco :)
A vám přeji krásné ráno i neděli :)

12 comments:

 1. Já ráno nevydržím v posteli, takže musím vstát, udělat si čaj nebo kávu a sednout si k počítači. Pustit si hudbu, mrknout, co kde je, a pak se začít chystat a u toho stále upíjet. :) Koutek je moc pěkný, i když ta autíčka ho nedělají tak minimalistickým. Jinak se mi moc líbí i gauč! :-)

  ReplyDelete
 2. Mé ideální ráno začíná hlavně v kuchyni a u snídaně. Snídám hodně dlouho, nejdříve pomalu vypiji čaj a pak klidně 40minut snídám svou dobrou a zdravou snídani. :D Nevím, jak to dělám, ale nedokázala bych to do sebe naházet a spěchat. A právě proto musím ráno vstávat fakt brzy, což mi až tak nevadí, brzy chodím i spát...pro své vlastní dobro. :D

  ReplyDelete
 3. Ten pelíšek ti závidím! :)
  Také nevyjdu, dokud se nepodívám na sociální sítě :D
  Pro mě je důležitá snídaně. Takže jakmile vstanu jdu se nasnídat. Já vše stíhám dokonale. Mám to už tak načasované co kdy udělám a funguje to.
  http://dencaurbankova.blogspot.cz/

  ReplyDelete
 4. Já se ráno těším hlavně na snídani O:) :D
  Denisse Beauty

  ReplyDelete
 5. Taky většinou nevylezu z postele bez toho abych koukla na sociální sítě. Většinou mě to tak nějak probudí a už se mi nechce hned zase usnout, takže to nějaký ten smysl má :D A ten pokoj vypadá skvěle, hrozně se mi tenhle typ zařízení bytu líbí :)

  ReplyDelete
 6. krásne fotečky ! ♥ naozaj , nemám rada jeseň , ale válanie pod dekou a horúcim čajom tak to áno :)
  https://clodyteenmummy.wordpress.com

  ReplyDelete
 7. Nádherné fotky :) ja osobne nemám rada zimu a teda ani jeseň. Keď mi je zima v posteli, je to hrozné :) No v každom prípade má isté čaro :)

  www.co-je-dobre-to-musim-mat.blogspot.sk

  ReplyDelete

 8. شركة نقل اثاث بالدمام التفاؤل شركة نقل اثاث بالخبر كما انها افضل شركة نقل اثاث بالجبيل نقل عفش واثاث بالجبيل والخبر والقطيف والدمام
  شركة نقل اثاث بالدمام
  شركة نقل اثاث بالجبيل

  ReplyDelete